..: Forum DDR :.. nowy, chrupiący... suchar.net
.: Główna :: Szukaj :: Użyszkodnicy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj :.
..:: FORUM 
 Bajka o demonie Virze Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :
Poll :: Czy wierzysz w epidemię choroby, powodowanej przez wirusa którego nikt nigdy nie wyizolował, którego wykrywa się testem który to tego nie służy, którego wskaźnik przeżywalności wynośi 99.95%?

Tak - łykam wszystko co widzę w telewizji i czytam w serwisach społecznościowych jak pelikan.
28%
 28%  [ 2 ]
Tak, jestem finansowo zainteresowany tym co się dzieje - im dłużej trwa, tym więcej zarabiam.
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, mam wyjebane na cały świat i na ogół ludzi, i tak wiekszość czasu spędzam masturbując się przeglądając 4chana
14%
 14%  [ 1 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Nie - nie dam się zaszczepić i nie założę maseczki, nie jestem niewolnikiem, znam SWOJE prawa (a może jestem ale o tym nie wiem?)
14%
 14%  [ 1 ]
Nie, ponieważ sprawdzam wszystkie dostępne dane, porównuję i kojarzę fakty
14%
 14%  [ 1 ]
Mam na to wszystko wyjebane jajca
28%
 28%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 7

Autor Wiadomość
jaroz
Szczypiorek

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 11:59 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Coś jeszcze dodasz panie cenzor? Może do obozu byś mnie zamknął? Bo ci się wcisnąłem butami w mainstreamowy światopogląd i uraziłem twojego medycznego, wszystko wiedzącego guru?
Ximinez
tajny agent chiński
tajny agent chiński

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 12:05 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

I znowu Corbett...

Pisz sobie co chcesz, obozy i cenzurę sobie sam dorobiłeś, ale to jest typowe dla ludzi wierzących w teorie spiskowe - cały świat jest przeciwko nim, bo tylko oni uświadamiają sobie prawdę. Umów się na wizytę u psychologa albo psychiatry.

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 12:22 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Jak się odniesiesz do oficjalnych źródeł. Im tez zaprzeczysz?
Specjalnie dałem Corbetta, żeby pokazać jak płytki jest sposób myślenia ludzi twojego pokroju. Ludzi myślących że jak czegoś nie ma na Onecie, to nieistnienie. Zaklinaczy rzeczywistości, wierzących w każde mainstreamowe kłamstwo. W całego wpisu wybrałeś tylko coś, co w twoim mniemaniu mnie zdyskredytuje, pomijając cała resztę. Typowe. Do tego zaatakowałeś, to też typowe jak się nie ma żadnych argumentów, tylko poparcie tlumu
Ximinez
tajny agent chiński
tajny agent chiński

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 14:43 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

jaroz napisał:
Jak się odniesiesz do oficjalnych źródeł. Im tez zaprzeczysz?
Specjalnie dałem Corbetta, żeby pokazać jak płytki jest sposób myślenia ludzi twojego pokroju. Ludzi myślących że jak czegoś nie ma na Onecie, to nieistnienie. Zaklinaczy rzeczywistości, wierzących w każde mainstreamowe kłamstwo. W całego wpisu wybrałeś tylko coś, co w twoim mniemaniu mnie zdyskredytuje, pomijając cała resztę. Typowe. Do tego zaatakowałeś, to też typowe jak się nie ma żadnych argumentów, tylko poparcie tlumu

Typie, jakie źródła? W sensie, że Great Reset? Rozumiem, że dla Ciebie to dowód na przejęcie świata przez reptilian, czy tę kabałę, w którą wierzysz. W zmiany klimatyczne też nie wierzysz? Nie odpowiadaj - opowiedz specjaliście, jeżeli kiedyś umówisz się na wizytę.

Nieufność wobec rządów, korporacji i ludzi z kasą jest w obecnych czasach jak najbardziej wskazana, ale dopatrywanie się we wszystkim mrocznego spisku jest oznaką rozchwiania emocjonalnego w najlepszym przypadku, a choroby psychicznej w najgorszym. Nie jestem specjalistą od rozwiązywania Twoich problemów z głową, a i mam lepsze rzeczy do robienia - idę powstrzykiwać dzieciom nasienie Gatesa, a potem muszę Ci napromieniować wodę falami 5G za pieniądze Sorosa, bo zostałeś wybrany przez kapitułę Iluminatów Bawarskich do eliminacji. No i dzisiaj moja kolej do wysiadywania naszych reptiliańskich jaj.

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 13:12 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

kabałę powiadasz? dobrze. podzieliłem się swoimi luźnymi spostrzeżeniami, ty zaatakowałeś. tak jak pisałem - typowe. ktoś kiedyś stwierdził że prawda jest jak lustro - pokazuje jacy jesteśmy naprawdę, nie znam cię, ale zakładam że raczej nie lubisz swojego odbicia. jednakże nie mnie oceniać cokolwiek i kogokolwiek, ponieważ mój osąd nie byłby sprawiedliwy - jest obciążony doświadczeniem mojego życia.
co do twojej sugestii żeby udać się do lekarza, to może pewnie bym się udał, jak bym mógł. z teleporady raczej nie skorzystam.
znalazłem dzisiaj wpis polityka prawicy i choć jestem apolityczny oraz gardzę polityką jako taką, bardzo podobał mi się jego wpis - jest taki 'życiowy'
Cytat:
Nasze władze ostatecznie puściły się poręczy. Pewnie jeszcze nie wiecie, ale wczoraj po kryjomu znowu zmienili to nielegalne rozporządzenie, na podstawie którego wprowadzili w Polsce stan XD. Otóż w najnowszej wersji tego nielegalnego, będącego obrazą rządów prawa, rozumu i godności człowieka rozporządzenia znajduje się obowiązek przebywanie w maseczce w pracy w każdym pomieszczeniu, w którym nie jesteśmy sami. Od wczoraj, jeżeli nie wyprosicie wszystkich z pomieszczenia w którym przebywacie, nie możecie nic zjeść ani wypić. Z budynku też oczywiście nie możecie wyjść zjeść, bo na ulicy też trzeba nosić maseczkę. Czekam, aż prezenterzy w telewizji będą mieli zakryte twarze. Wiem jak wyglądają studia telewizyjne, oprócz prezenterów jest tam mnóstwo obsługi technicznej. Czy pogodynki i prezenterzy są wyjęci spod prawa, czy może od wczoraj wszyscy się zamaskowali?

Działania tego rządu to jest ciemnota w pełnym tego słowa znaczeniu. To są małpy, które dostały brzytwę i tną bez najmniejszego pomyślunku. Wszystkie bezpieczniki naszego państwa wysiadły. Jeden kretyn z drugim kretynem wypuszczają w środku nocy dowolne rozporządzenia, bez żadnego zastanowienia się nad konsekwencjami. Zupełnie nielegalnie wstrzymują druk wyroków TK, czy podpisanych przez Prezydenta ustaw. Nielegalne rozporządzenie jest egzekwowane, a legalnie przyjęta ustawa jest niedrukowana, przez co nie może wejść w życie. Oni doskonale wiedzą, co robią. Dlatego tak PiSowi zależy na wprowadzeniu ustawy, która zwolni ich z odpowiedzialności karnej za tę bandyterkę, którą uprawiają.

Wróżbita Maciej obraża się, gdy porównuję jego dane i analizy do tych, z których korzysta nasz rząd. I ma rację, rząd prezentuje znacznie większy poziom ciemnoty niż on. Już wolę typa rzucającego uroki, odganiającego czarną magię, wolę wiedźmina, strzygę i kikimorę niż tę hołotę, która dorwała się do władzy i niszczy świat, jaki znałem przez całe dotychczasowe życie. Na polecenie tej ciemnej bandy ludzie mają cały dzień siedzieć i chodzić zakryci jak jacyś przestępcy, stać w galerii w tłumie grzecznie w kolejce do sklepu, aby w sklepie nie robić tłumu, nie mogą posłać dzieci do szkoły, pójść na obiad, czy do kina. Nie mogą nawet nic zjeść, czy wypić w pracy. Nie można iść na cmentarz 1 listopada, ani pojechać do rodziny na Wigilię. Nie można pojechać na ferie. Dzieci cały rok mają siedzieć w swoich pokojach i świat poznawać przez komputer. Swoich kolegów i koleżanki mają znać z takich małych okienek na ekranie. To nie jest normalne, to jest nie do uwierzenia, to jest jak odcinek z Czarnego lustra. Ale to się dzieje naprawdę.

Wrażliwych przepraszam za ostre słowa, ale one niestety są zasadne. Ludzie, którzy z premedytacją, zupełnie nielegalnie, uzurpują sobie władzę, do decydowania jak spędzę Święta Bożego Narodzenia, zasługują na najwyższe potępienie. Żaden uczciwy człowiek nie powinien im podawać ręki. Powinno się pluć na ich widok. Powinno się do końca życia wytykać ich palcami i przypominać im ich niegodziwości.

A oni dopiero się rozkręcają. Wczoraj Bartosz Kownacki z PiS zaproponował, żeby ludzie wchodzący do galerii handlowej płacili opłatę w wysokości 100 zł, która przepadnie, jeżeli nie znajdą dla siebie tego, czego szukali. Co wymyślą jeszcze? Nie wiem, nie chcę wiedzieć, chcę się obudzić z tego koszmaru. Chcę móc odwieźć rano dziecko do szkoły, pójść normalnie do pracy, potem na spacer, do kina czy na kolację. Chcę iść na piwo, na mecz czy na koncert. Chcę żyć jak wolny człowiek, nie jak więzień, czy mysz laboratoryjna. Urodziłem się pod koniec komuny, nie zamierzam w komunie umrzeć.

pozdrawiam wszystkich sucharowiczów, niepotrzebnie tu wbijałem po tych wszystkich latach. trzymajcie się o/
Mustafa
Cycownik Artysta

Zobacz profil autora 2528072
PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 0:49 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

O kurwa. Musi być naprawdę źle skoro Suchar się zbudził do życia. Czy Stalker jeszcze żyje? Czy Rockwell umył wszystkie gary? Czy Niemiec dalej jest Niemcem? Czy Wolin chuj?

Tyle pytań...

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 9:56 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Użyszkodnikom się nudzi na kwarantannach.

Z pytań to jeszcze: Gdzie jest szenko?
Mustafa
Cycownik Artysta

Zobacz profil autora 2528072
PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 1:13 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Pewnie pobił jakieś dziecko i w końcu go wsadzili

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 16:06 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Wyglada jakby jaroza zbanowali wszedzie za foliarstwo i zostal mu juz tylko suchar Sad

[edit] nie dalem sie nabrac na fake news o bledzie po wrzuceniu komentarza, ale czeslaw, wez napraw forum

Patoreiba fan

Zobacz profil autora
PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 20:49 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

jarozlaw napisał:
niepotrzebnie tu wbijałem po tych wszystkich latach

O, to to to.

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora 2951154
PostWysłany: Nie Gru 13, 2020 11:45 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

inba foliarska mnie omineła :zeca:

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat