..: Forum DDR :.. nowy, chrupiący... suchar.net
.: Główna :: Szukaj :: Użyszkodnicy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj :.
..:: FORUM 
 Okiem Gracza Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :
Autor Wiadomość
nautilus
Cebulka

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 17:18 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Pare kawalkow z plyty, ktora w najblizszym czasie zamierzaja wydac moi kumple Razz

Problem gier typu First Person Perspective - FPP... Real Time Strategy - RTS, swiat widziany Okiem Gracza, oraz najslabszy kawalek Grawitacja, ale z fajnym zakonczeniem... ktory nie zmiescil sie juz na serwie...

Nalezy zwracac uwage na teksty utworow. W razie czego moge wrzucic lyrics. Mam nadzieje, ze docenicie chlopakow... Very Happy
czeslaw
Bąbel
Bąbel

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 1268288
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 17:27 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

wrzuc lyrics, to zobacze, czy warto sciagnac mp3 :>

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 17:36 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Mocno schizujące, kojarzy mi się z programem Kwant, który leciał kiedyś na TVP.
Poleć swoim kumplom, żeby zachowali bezpieczną odległość od mikrofonu i deklamowali (bo nie powiem "śpiewali") głośniej, zamiast szeptać i pluć "w sitko"
nautilus
Cebulka

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 17:36 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Nie sciagaj, inni beda mieli lepszy transfer Razz
Prosze:
FPP
tak bywa czasem stajesz sie fragiem nic ci nie pomoze przy strzale do głowy podczas łapania granata z DSa wypatruj raila bo moze cie skrzywdzic na schodach bierz pancerz obok zmiatary... nie tam, tutaj jest springfield z szok riflem unstopabble teraz q3 na sluchawki gdy bez enforca latasz grozisz mu teamkillem..... patrząc na fake deada myślisz co za lol zgodził sie grać bez pandorki...... przecież nowy pacz zalatwił ctfa niczym godlike rocket jump, smierć , rampage trzymaj cover na celu, cholera w cerze siedział... jaki kamper... nigdy wiecej z takim czitem na plasmaka nie ma heada jak on kucał z flashem gordonem to włamaj blow torchem przecież , nie na TSa juz i quad damage
RTS
gdy widzisz rasza zerglingów nie wiesz co począć bo pamietasz ostatni sejw gdy archersi zmietli chłopów... ale zaznacz swe unity i atakuj atomówką... tylko nie wiem czy bohater bedzie miał 8 poziom i czejn lajtning do czasu gdy forteca padnie | uważaj na jego cloaka ... moze mieć młot tora i fire sworda
RTS ... jak zycie ... RTS tak skrycie
teraz patrze na świat zniszcznony przed d-guna..... polish retainers zawsze powalają handgunnersów || ale tylko na sektorze high-land w ładną pogode......|| Artas ma juz wskrzeszenie || więc moździerzami podjeżdzaj i miażdż sandwormy, tak jak nakazał sam capitan pickard nie uzywaj ich przeciw frost wurmom
Okiem Gracza
Okno było więc patrzeć tylko jak wrócą nigdy więcej tego shitu nie będe grał z tobą przecież gdy na ulicy deszcz i napalm spada z szafy tylko lekkie zaokrąglenie zieleni błyszczy sie wśród elfów
bo dlatego ze wielka akcja swiat nintendo coz czasy przygodowek z PC a pozniej zanucisz wersja na iXiaka pozostaje miec nadzieje ze odbily sie od niego jak pilka

(thx za edit)

Ostatnio zmieniony przez nautilus dnia Nie Lut 29, 2004 17:44, w całości zmieniany 1 raz
ReaL_OTi
NDSL fan

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 17:38 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Wogule mi sie nie podoba... Raz polowy jak slucham nie rozumiem (nie chodzi mi o terminy tylko o dykcje) i nie smieszy mnie to ani troche a chyba powinno... Kiepsko...
czeslaw
Bąbel
Bąbel

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 1268288
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 17:48 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

hm, eeee.... powstrzymam sie od zapychania sobie lacza Wink

Zobacz profil autora 3817297
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 17:53 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

ojoj co tu sie zadziało..... jestem jednym z autorów tego trash-hopa..... Po pierwsze..... nie bierzcie tego na serio......
po 2) dlaczego zwracacie uwage na to że syfny dzwiek...... skoro jest ważniejsza sprawa ..... przecież ten tekst w ogóle NIE MA SENSU prócz tego że obraca sie jakoś w temacie gier( prócz okiem gracza... tam jest losowe dobranie słówRazz) ..... chodzi raczej nam o to ze smiejemy sie z hop-hopu i dlatego zrobiliśmy te shity Razz FPP powstał w 30 minut (text + muzyka.... ) ... i przypuszczam że 'prawdziwi hhowcy' robią podobnie jak my.... program typu magix music maker + mikrofon za 9.99 z media markt RazzRazz

a że utwory mają swój specyficzny klimat... to inna sprawa Razz
Mijah
Wierny DDR

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 18:01 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Nie wiem, czy jest sens robić z niedbalstwa cnotę.
Gdyby to było zrobione staranniej i z pomysłem to faktycznie - miałoby jakieś walory wyśmiewcze.
Zastanawia mnie też fakt, że po pierwszych słowach krytyki odcinasz się od swojego dzieła i jego wartości... a była mowa o całej płycie z takimi kawałkami.

Co do klimatu, to przesterowane wokale zdecydowanie działają na jego korzyść i dopełniają obrazu całości - inna sprawa czy to się podoba.
Dr(.)WAL
Szczypiorek

PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 18:04 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

nie odcinam sie broń boże..... ale celem nie było nagranie super utworów.... pierwotnym pomysłem było właśnie to co napisałem wcześniej.... ;]

a bezsens i niedbalstwo też nie jest takie łatwe do zrobienia Razz
Mijah
Wierny DDR

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 18:06 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Zacząłeś się tłumaczyć, a pewność siebie powinna być cechą prawdziwego idola. Jestem na "nie". Ela? Jacek? Robert?
nautilus
Cebulka

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 18:08 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Mijah napisał:
Nie wiem, czy jest sens robić z niedbalstwa cnotę.
Zastanawia mnie też fakt, że po pierwszych słowach krytyki odcinasz się od swojego dzieła i jego wartości... a była mowa o całej płycie z takimi kawałkami.

LOL (czy ktos nie wyczul nutki ironii w moich slowach o wydawaniu plyty? Razz ) Drwalu, zostales hiphopowcem, amatorem, ktory ma nadzieje na zaistnienie w hh-swiecie Razz
Mijah
Wierny DDR

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 18:10 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Ironia równie kiepska, jak z tych kawałków żart.
wunat
Aktywny Działacz Polityczny

Zobacz profil autora Wyślij email
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 18:11 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

żenujące ...

PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 18:12 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

eh mowie tylko po co te utwory zostały stworzone..... z resztą komu sie podoba temu sie podoba , komu nie temu nie Razz
nautilus
Cebulka

Zobacz profil autora
PostWysłany: Nie Lut 29, 2004 18:13 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Mijah napisał:
Ironia równie kiepska, jak z tych kawałków żart.

Czytanie ze zrozumieniem na rownie niskim poziomie jak proba dogryzienia mi z powodu wytkniecia Twojej pomylki
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat