..: Forum DDR :.. nowy, chrupiący... suchar.net
.: Główna :: Szukaj :: Użyszkodnicy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj :.
..:: FORUM 
 Badanie rynku... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :
Poll :: Czy jesteś frajerem?

tak
58%
 58%  [ 31 ]
nie
41%
 41%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 53

Autor Wiadomość
LuCkEr
Seksualny idol szesnastolatek

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora 1654307
PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 19:04 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Kryniu: czy ja wiem ... np Tyrol wyobraża sobie siebie jako Ogra ... ciężko się temu argumentowi przeciwstawić

Zobacz profil autora
PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 19:24 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Ciekawe czy mowi "Jesz milord" :>

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2004 19:28 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

sądze że mógłby mieć problem jak byś mu wydał polecenie repair

Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 2:34 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Jakby na to reagowal zrobilby cos z samym soba

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 7:29 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Cytat:
Najwieksza bzdura jaka w zyciu przeczytalem!!!

Jezeli tak to zastanow sie i powiedz. Jezeli pewna grupa (przypuśćmy debili ) widzi Cie jako frajera to czy nim jesteś? . Inni mogą cie widzieć jako spoko gościa.Dlatego też widze podpuche w tym pytaniu i technicznie na nie patrząc frajerem jest ten kto na nie w ogóle odpowiedział.

Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 8:14 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

No właśnie Tyrol... Myślę że na twoje pytanie trzeba odpowiedzieć twierdząco (podpowiedź: to znaczy że "tak") - tak wracając do tych grup, to czy myśloisz że to jest właśnie ta, która widzi cię jako spoko gościa?? Bo tu bym raczej polemizował (podpowiedź: to znaczy "nie")

Kryniu
Żebrzący Biały Ninja

Zobacz profil autora 7845149
PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 8:38 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

TYROL napisał:
Jezeli tak to zastanow sie i powiedz. Jezeli pewna grupa (przypuśćmy debili ) widzi Cie jako frajera to czy nim jesteś? . Inni mogą cie widzieć jako spoko gościa.Dlatego też widze podpuche w tym pytaniu i technicznie na nie patrząc frajerem jest ten kto na nie w ogóle odpowiedział.

Jezeli juz wdajemy sie w takie "powazne rozwazania" to prawda wyglada tak, ze wystaczy jedna osoba, ktora uwaza cie powiedzmy za Katarzyne II - Caryce Rosji abys nia byl. A co mysla o tobie uzytkownicy tego forum dobrze wiesz (jak najbardziej slusznie - jestes sam sobie winien).

Image
TYROL
Wypoczywa w Bananowej republice

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 10:23 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Nie mowie tu o sobie tylko ogólnie.Co do tego za kogo mnie uwzacie to na to akurat na to leje. Skoro twierdzisz że jedna osoba wystarczy ze ma cie za frajera to czy nim jesteś dla siebie? Bo dla tej osoby bedziesz napewno

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2004 11:05 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Skoro na to lejesz to po co tu w ogole jestes? Zreszta widze ze znowu nic nie zrozumiales. Co z tego ze "dla siebie" jestes kool gosciem, to absolutnie nic nie znaczy. Fajnie ze jestes luzakiem, ktorego niby nie obchodzi opinia innych na swoj temat ale z taka postawa za daleko w zyciu nie zajdziesz.
Tak przy okazji to inetersuje mnie po co byly te twoje wczesniejsze popisy skoro nie obchodzi cie niczyje zdanie? Chciales sie podbudowac? Jesli tak to czy ci sie udalo? (i nie mow mi ze to bylo dla smiechu - to standardowy tekst ludzi ktorzy najpierw sie podloza, pokazujac swoje prawdziwe oblicze a pozniej udaja zabawnego zartownisia)

Image
TYROL
Wypoczywa w Bananowej republice

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 0:33 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Nie wnikaj Kryniu w moją psychikę bo Ci to nie wychodzi.A co do twoich pytań to Ci odpowiem.Nie jestem tu po to aby pozyskać jakiekolwiek opnie na swój temat.Ci się chyba wydaje że ja to łba biore.Nie nie biorę - i dlaczego to Ci to szczegółowo wytłumacze (troche popisze).Wcale nie traktuję siebie jako "kool gościa" - źle mi się to wyrażenie kojarzy. Kool gość dla mnie to coś takiego jak typ z "syndromem studenta frajera".Może nie rozumiesz o co w tym mi chodzi więc ci wytłumacze żebyś nie myślał że to jakaś "perełka". Chodzi mi tu o zajebiście rozpowszechniony model osobowy, bynajmniej w moim mieście. Jest to zazwyczaj student (nie każdy ale trochą ich jest) , który właśnie uważa się sam za "kool gościa".Chcąc podkreślić jakiż to on zajebisty , łazi ciągle z uśmiechem na mordzie wpieprza się wszystkim w romowy i sadzi nędzne betony albo bałachy."Beton" jest to guwniany dowcip rodem z "maratonu uśmiechu" albo jakieś "mądre" (dla takiego frajera) stwierdzenie o którym wszyscy wiedzą że to bzdura."Bałach" tu w sensie jakiegoś kłamstwa użytego po to ukazać czegoż to on nie robił.Jak widzę takie coś to mnie normalnie kurwica strzela i mam go ochotę zajebać.Więc nie mów mi że jestem "dla siebie" kool.Każdy kto się takim uważa jest dla mnie frajerem.To żeby ktoś nim nie był - to o tym decyduje sam.Każdy człowiek powinien mieć zasady i ich przestrzegać.Co z tego że się ma na przykład kumpla- uważa się go za spoko gościa a przyjdzie co do czego - n.p aby w czymś pomógł to nic nie zrobi (pewnie każdy z was miał w życiu taką sytuację) albo spieprzy . I co poźniej powie "sorry zachowałem się jak frajer" i dalej będzie się za takiego miał? Dlatego aby nie być frajerem trzeba wiedzieć jak porządny człowiek się zachuwuje i się tak zachowywać.Czyniąc to ma się tą świadomość kim się jest i niepotrzebne jest zdanie innych.
To jak daleko zajde życiu to nie wiem i nie wiem od jakiej postawy zależy , mogę zajść daleko a może i mi cegła z nieba jutro spaść na głowe albo samochód potrącić i raczej nigdzie nie zajdę.
A co do podbudowania to też nie trafiłeś.Bardzo nie lubię tego podbudowywania się i tegi nie robię. Nie nawidzę robić tego co się udziela wszystkim w około.Jest wiosna więc chyba wiesz o czym mówię.Dobra i w końcu odpowiem czemu : z ciekawości co kto na to co napisałem odpisze chociaż śmiechu też troche miałem.A co do twojego ostatniego zdania to się z nim zgadzam też takich ludzi nie lubie.A oblicze niestety takie mam tylko że sie nie kłóce ze wszystkimi normalnie.Kilka postów tam oczywićcie napisałem dla śmiechu , wątpie żebyś zgadł które bo to bierzesz za poważnie , walnąłem je aby temat pociągnąć i zobaczyć jak długo wytrzymacie inaczej siedziałbym na wielu innych tamtach a siedziałem ciagle na jednym.I na koniec dam Ci radę : przyglądaj się dokładniej ludziom , bo widzę że zbyt bardzo dajesz wiarę w to co ci ktoś powie, a tym to cię szybko w huja zrobią i Ty daleko nie zajdziesz.

Zobacz profil autora
PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 0:34 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Piekny dezyderat ale udowadnia on ze jestes jelopem

Zobacz profil autora
PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 0:37 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

tyrol: to twoja magisterka? Very Happy

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 0:42 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

o Celleronek powiedział coś całkiem wesołego Very Happy masz u mnie plusik jeszcze dwa i będą 3

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 1:20 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

A ty mas zakwlifikowaleś sie do tego co tam opisalem wczesniej [ . Zreszta nie chce juz mi się z tobą gadać sam wiesz jak głupi jesteś.A to że cie kilka jełopów tu popiera to dla nikogo nic nie znaczy i tak jesteś frajrem , pantoflem i resztą syfu bez jaj . Dobra ja już spadam nie chce mi się siedzieć i jak powiedziałem a co mówie to robię już na te forum nie wejde . Jesteśta pedały bez morału .HUJ WAM W DUPĘ . DO KURWA NIE ZOBACZENIA . Albo do zobaczenia (jak kogoś z was spotkam na real to mu mordę obiję i w dupe wyrucham).

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2004 8:42 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Łał ale chlopak madry wyklad pierdolnol, szkoda ze bez sensu. No coz, juz sie przyzwyczilem czytajac poprzenie. Moim zdaniem powinienes zostac politykiem, umiesz godzinami opowiadac jakies bzdury nie na temat jednoczesnie robiac z siebie posmiewisko i centrum uwagi. Pewnie zostal bys tylko sezonowa gwiazda ale np reality show z toba chetnie bym obejrzal.

Image
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat