..: Forum DDR :.. nowy, chrupiący... suchar.net
.: Główna :: Szukaj :: Użyszkodnicy :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj :.
..:: FORUM 
 [Z] Zapisy na turnieje sucharowe 2014 (7-10 sierpnia) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :
Autor Wiadomość
zeca
szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 3986906
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 14:14 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Jak co roku planuję przeprowadzić kilka turniejów. Coś pewnie jeszcze postaram się wymyślić, ale póki co rządni zwycięstwa mogą zapisać się na poniższe turnieje. Oczywiście jeśli ktoś chce i ma pomysł na przeprowadzenie jakiegoś dodatkowego turnieju nie ma sprawy. Temat będzie rozwinięty jak wyklaruje się czy w czwartek też chcecie konkurować w turniejach planszowych.

SZÓSTY MECZ PIŁKARSKI POLSKA - NIEMCY

W zeszłym roku ekipa z Niemiec nie miała równych. Dało się odczuć brak Jaoka i słabą kondycję bramkarza gospodarzy. Chodzą słuchy, że i tym razem germańce są w wysokiej formie. Czy będzie kolejny '39? Czy Polacy obudzą w sobie ducha walki? Czy kiedyś przestanę pierdolić? Nie pamiętam poprzedniego wyniku ale wślizgi Magnessa na zawsze w mojej pamięci:D Podobno się rozbiegunował. Przypominam reguly - Niemcy ciemne koszulki, Polacy jasne. 2x15min?

NIEMCY

1.zeca
2.Devilish
3.gacek
4.makabrysio
5.wojok
6.magness
7.papryczka

POLSKA

1.frik
2.@nt
3.Ximinez
4.rostek
5.jaok
6.oti
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

TURNIEJ POKERA

W zeszłym roku turniej był spoko. Ekipa z Pabianic i Łodzi doszła do finału. Nie pamiętam kto był tą trzecią osobąRazz Wygraną zgarnął pazerny Brzus przy pomocy highcarda. Stawka wpisowa się nie zmienia czyli 20zł za udział w turnieju i zależnie ile się uzbiera kasy, podział na 3 pierwsze miejsca.

1.zeca
2.miyuna
3.hydraulik
4.@nt
5.wawa
6.ximinez
7.Devilish
8.wojok
9.brzus
10.rostek
11.magness
12.frik
13.jaok
14.nietaki
15.koprov
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

POJEDYNEK W SAMO POPOŁUDNIE o godz 16

Co prawda rok temu Psujka nie wygrała, ale puchar i tak pojechał do Warszawy. Rostek cały rok nosił gwiazdę szeryfa, ale czas jego panowania dobiega końca. Kto chętny na pojedynek niech pisze.

1.ximinez
2.jjudontcry
3.hydraulik
4.frik
5.@nt
6.wawa
7.kicek
8.Devilish
9.gacek
10.kidman
11.papryczka
12.brzus
13.wojok
14.makabrysio
15.rostek
16.magness
17.zeca
18.miyuna
19.oti
20.nietaki
21.Aga
22.koprov
23.ssij
24.psujka
-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

JAKA TO MEMELODIA

Rok temu było bardzo fajnie. Postaram się uzbierać kawałków aby i w tym roku udało się przeprowadzić rywalizację.!

1.frik
2.@nt
3.ximinez
4.kicek
5.gacek
6.magness
7.hydraulik
8.rostek
9.kidman
10.devilish
11.nietaki
12.jjudontcry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=--

POTWORY W GROTNIKACH

Potwory w Grotnikach czyli gra planszowa Potwory w Tokio zaadaptowana do naszej pijackiej imprezy. 6 potworów będzie walczyło o dominację. Zbieramy piorunki aby zakupować specjalne karty/bronie, leczymy rany albo... atakujemy przeciwników balonikami z wodą!!! Zwycięzca może być tylko jeden. Może też być chujowo, czas pokażeVery Happy

1.FRIKENSZAJN
2.WAWA
3.DEVILish
4.KIDMAN
5.KICKOZAUR
6.MAKABRA

1.HYDRA
2.PSUJKOZAUR
3.BIG MAGNESS
4.X-MENez
5.MIJU-NA
6.SSJ DB

rezerwa - oti
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ŚLĄSKIE FLANKI

"Są 2 drużyny (min.2 os). Ustawiają się na przeciwko siebie w odległości około 10-15 m. Pomiędzy nimi w równej odległości ustawiona jest pusta puszka. Zabawa polega na tym, że jedna drużyna rzuca pilka/kamieniem w puche. Jeśli uda sie jej przewrócić puche to osoba z drugiej druzyny biegnie tak szybko jak się da i ustawia ja na miejsce. W tym czasie drużyna która rzucała pije piwo jak najszybciej. Gdy zawodnik który ustawial puszke dobiegnie do swojej drużyny krzyczą stop i druzyna przestaje pic. I tak na zmiane do konca piwa. gra na ok 10min. im wiecej ludzi tym ciekawsza gra ;d"

1.zeca
2.miyuna
3.@nt
4.wawa
5.kicek
6.Devilish
7.gacek
8.kidman
9.papryczka
10.brzus
11.rostek
12.magness
13.ssij
14.jjudontcry
15.nietaki
16.koprov
-------------------------------------------------------------
TURNIEJ CARCASSONNE'A

Wszyscy chcą turniej to będzie turniej. Rozegramy go tak aby ci gorsi sucharowicze (ci którzy nie zjawią się w czwartek) także mogli wziąć udział. Dwa lata temu królem był hydro, rok temu nikomu nie dała szans Psujka. Jak będzie w tym roku?

1.zeca
2.miyuna
3.hydraulik
4.wawa
5.ximinez
6.kicek
7.Devilish
8.frik
9.@nt
10.wojok
11.makabrysio
12.rostek
13.psujka
14.magness
15.ssij
16.nietaki
17.Aga
18.koprov
----------------------------------------------------------------
TURNIEJ RYCERSKI

Pomysł na mocowanie puszki na kasku chyba sprawdził się na tyle, że można i w tym roku pookładać się makaronami:)

1.zeca
2.Devilish
3.gacek
4.kidman
5.papryczka
6.wojok
7.makabrysio
8.@nt
9.frik
10.ximinez
11.hydraulik
12.wawa
13.oti
14.nietaki
15.koprov
16.brzus

POZOSTAŁE PROPOZYCJE:
-turniej na największego piwosza
-turniej w carcassonnea (zależnie jak się ustosunkujecie do tego czwartkowego dnia)
-turniej w ping ponga
-turniej rycerski
-turniej w kostki ?
-kalambury?

=============================================
Zacznijmy rozlosowywanie par/stolików i grup:

Można zatem przystąpić do ustalania reguł i zasad:) WSZYSTKIE SKŁADY ZOSTAŁY WYLOSOWANE PRZY POMOCY RANDOM.ORG

Mecz
-=-=-
Polska koszulki białe, Niemcy koszulki ciemne. Potrzebujemy piłki. Jeśli ktoś ma niech da znać, jeśli nie zakupimy ze zrzutki. Pompkę do piłki posiadam, ale jakby co też niech ktoś weźmie. Proponuję 2x20 minut z przerwą na papieroska i łyk piwa:) Niemcy w swoim zwycięskim zeszłorocznym składzie, Polacy w eksperymentalnym. 5 graczy w polu i dwóch zmieniających. Ewentualna dogrywka 2x5min

NIEMCY

1.zeca
2.Devilish
3.gacek
4.Magness
5.papryczka
6.wojok
7.makabrysio

POLSKA

1.frik
2.@nt
3.Ximinez
4.rostek
5.jaok
6.oti

Poker
-=-=-
Jest 14 osób chętnych. 20zł wejście do gry. W eliminacjach 3 stoliki po pięć osób, z każdego do finału przechodzi zwycięzca stolika. W finale 3 osoby dzielą się kasą (300zł): 1 miejsce 200zł, 2 miejsce 80zł a trzecie tradycyjnie tylko zwrot wkładu czyli 20złSmile Składy stolików wylosowane przy pomocy strony random.org
--------------------------------
Stolik nr 1
brzus, @nt, wawa, nietaki i magness

Stolik nr 2
zeca, jaok, ximinez, devilish i rostek

Stolik nr 3
hydraulik, frik, miyuna, wojok i koprov

Carcassonne
-=-=-=-=-=-

Eliminacje to 4 stoliki, z czego dwa pięcioosobowy. Gramy samą podstawką z nowymi zasadami (dwukaflowy zamek = 4pkt). Do finału przechodzi zwycięzca każdego stolika.
-------------
stolik nr 1
wawa, miyuna, nietaki, hydraulik

stolik nr 2
psujka, magness, ssij, @nt i Aga

stolik nr 3
devilish, wojok, kicek, zeca

stolik nr 4
frik, makabrysio, ximinez, rostek i koprov

Pojedynek w samo popołudnie
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Jak zwykle stoimy plecami, oddalamy się na 3 kroki i odwracamy. Do dyspozycji mamy 3 strzałki, a później trzeba zbierać wystrzelone. Kto pierwszy trafi przeciwnika wygrywa. Są dwie grupy z których wychodzi po jednej osobie i to one walczą w wielkim finale. Losowanie jest całkowicie... yy losowe i albo macie szczęście i traficie do grupy 8 osobowej, albo macie pecha i do grupy 16 osobowej (i przed sobą ciut dłuższą drogę do finału).
---------------------

Pary w grupie 16osobowej:
1.kidman - ximinez
2.wojok - brzus
3.nietaki - magness
4.papryczka - oti
5.@nt - makabrysio
6.gacek - miyuna
7.jjudontcry - rostek
8.hydraulik - psujka

Pary w grupie 8osobowej:
1.koprov - frik
2.kicek - wawa
3.ssij - zeca
4.Aga - devilish

Memelodia
-=-=-=-=-

W tym roku zasady trzeba dostosować do większej ilości chętnych. Zrobimy cztery grupy po trzy osoby w każdej. Do półfinału przejdą zwycięzcy każdej z grup. Będą rywalizowali w parach. Z tej czwórki wyłonimy dwóch finalistów. Dzięki temu szansę na puchar mają dodatkowe trzy osoby. Kto pierwszy ten lepszy. Zakres tytułów obszerny - bajki, seriale, filmy, piosenki które wszyscy znają, memy i co tam jeszcze wynajdę...

grupa nr 1
devilish, hydraulik i kicek

grupa nr 2
frik, rostek i @nt

grupa nr 3
ximinez, jjudontcry i nietaki

grupa nr 4
kidman, gacek i magness

Rycerski
-=-=-=-=

Turniej zaczyna 8 par i z każdej wychodzi zwycięzca itd aż w finale spotkają się dwie osoby. Mamy kaski z zaciemnionymi szybkami a na tym kasku przyklejona jest pusta puszka po piwie. Kto pierwszy strąci ją przeciwnikowi (lub przeciwnik sam sobie ją odczepi wykonując jakąś ewolucję) zostaje zwycięzcą.

1.brzus - devilish
2.frik - ximinez
3.wawa - wojok
4.kidman - nietaki
5.oti - gacek
6.hydraulik - koprov
7.zeca - @nt
8.papryczka - makabrysio

Ślaskie flanki
-=-=-=-=-=-
Dzielimy się na dwie ośmioosobowe drużyny. Po środku stawiamy puszkę po piwie. Każdy grający ma ze sobą zamkniętą puszkę 0,5L piwa powyżej 4% alkoholu! Pierwsza drużyna rzuca piłką tenisową w puszkę. Jeśli trafia wszyscy otwierają piwa i piją jak najszybciej. W tym czasie ktoś z drugiej drużyny biegnie by postawić puszkę. Gdy puszka jest postawiona pierwsza drużyna przestaje żłopać. Rzuca druga drużyna itd Wygrywa drużyna która pierwsza wypije wszystkie piwa. Nie wolno pomagać kolegom z drużyny przy piciu piwa! Gdy zawodnik opróżni puszkę oddaje ją sędziemu Hydraulikowi (ktoś nie biorący udziału w grze) i zajmuje się dopingowaniem swoich.

Drużyna nr 1
---------------
gacek, ssij, magness, devilish, rostek, miyuna, jjudontcry, nietaki

Drużyna nr 2
--------------
koprov, papryczka, brzus, wawa, zeca, kidman, kicek, @nt

POTWORY W GROTNIKACH

Potwory w Grotnikach czyli gra planszowa Potwory w Tokio zaadaptowana do naszej pijackiej imprezy. 6 potworów będzie walczyło o dominację. Zbieramy piorunki aby zakupować specjalne karty/bronie, leczymy rany albo... atakujemy przeciwników balonikami z wodą!!! Zwycięzca może być tylko jeden. Może też być chujowo, czas pokażeVery Happy Tutaj rozstawienie zgodne z kolejnością zapisów

1.FRIKENSZAJN
2.WAWA
3.DEVILish
4.KIDMAN
5.KICKOZAUR
6.MAKABRA

1.HYDRA
2.PSUJKOZAUR
3.BIG MAGNESS
4.X-MENez
5.MIJU-NA
6.SSJ DB

Ostatnio zmieniony przez zeca dnia Wto Maj 20, 2014 19:25, w całości zmieniany 37 razy
hydraulik
Royal Little Elephants Fans Society

Zobacz profil autora 2703284
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 14:44 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Planujesz turniej carcassonne jak rozumiem nie podczas dodatkowego planszówkowego dnia tylko normalnie? Żeby wszyscy mieli szansę wziać udział.

SZEŚĆ SZUSTEK! ZOOOO???

Co z dodatkowym dniem planszówkowym? Jest, nie ma, nie wiadomo?

Chętnie będę rezerowoym do potworów w grotnikach, jeżeli nie będzie wystarczajaco chętnych. Ale póki co nie chcę ładować się w dwa turnieje z limitowaną liczbą miejsc.

zeca
szef wszystkich szefów
szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 14:52 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Dzień na planszówki jak najbardziej jest! Na fb pytałem właśnie jak chcemy żeby wyglądał. Czy luźne "O! gramy w to i to kto chętny?" "Ja gram w stone age i potrzebuje 3 osób!!"... Czy robimy z tego także kilka małych turniejów których można zdobyć 3pkt za zwycięstwo 2pkt za II miejsce itd i na koniec np dnia zliczamy i wyłaniamy Krula Planszuwek? Zawierałoby to może i turniej w Karkazona.... Czy może w ogóle kilka mniejszych turniejów w poszczególne gry?

Zobacz profil autora 2703284
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 15:01 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Proponował bym żeby każdy (może nawet oddzielny temat zrobić) napisał jakie gry chce przywieźć. Dzięki temu nie będziemy się dublować i ocenimy czy wystarczy gier na ilość chcętnych graczy i graczy na ilość gier.

Co do punktacji i krula planszuwek to jestem za, tylko jak rozwiązać kwestię tego że jeden rozegra w ciągu dnia 4 gry po 3 godziny a inny 8 po godzinie.
Może zanim siadamy do konkretnej rozgrywki to deklarujemy czy dla nas dana gra jest rankingowa i przykładowo możemy 3 gry zadeklarowac i ich wynik będzie się liczył.

Karkazona bym traktował oddzielnie jeżeli ma być oficjalnym turniejem, chyba że sie okaże że na planszówkowy dzień i tak przyjeżdza 95% ludu.

frik
Martwa latająca suka
Martwa latająca suka

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 6200570
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 16:13 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Mecz oczywiście jako Borubar.

Pojedynek w samo popołudnie.

Jaka to memelodia.

Potwory w Grotnikach.

persona non grata

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora 33364906
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 16:39 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

ja wszystko poza grotnikami, może się nie schleję jak ostatnim razem i dam radę w flankach

Tyle przegrać

Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 17:31 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

poker, pojedynek, potwory, flanki,
carkason turniej ogólny - tak
rycerski zawsze śmieszny
kostki turniejowo...? nie bardzo to widzę
kalambury mogę poprowadzić, rok temu chyba dawało radę

tajny agent chiński

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 17:41 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Pokera, memelodię i karkazą poproszę.

Dachowiec

Zobacz profil autora
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 18:18 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Dzień Dobry ;p
1. flanki
2. carkason
3. kalambury
4. ping pong
5. w samo południe
6. jaka to melodia ( jak bedzie duzo chętnych mogę odpuścic)
Z propozycji mamy jeszcze BOMBĘ
Jakby ktoś chciał turniej to ja i Devilish chętnie przyjmiemy z góry przegranych do rywalizacji Very HappyVery HappyVery Happy
ps. ja tam się pisze na turniej w kości

Porządny Sucharowicz!

Zobacz profil autora Wyślij email
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 18:34 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Pilka, po stronie germancow
Poker
Samo popoludnie
Slunskie flanki

Czy trzeba znac planszowke Potworow w Tokio zeby ogarnac Grotnikowa wersje? Jak nie albo teoretycznie tak to ja chetnie, za to do Memelodii na liste rezerwowa plox

Co do propozycji:
- Carcassonne i Rycerski obowiazkowo (szczegolnie ten drugi, musze zmyc z siebie hanbe z poprzedniego roku)
- Piwosza - jezeli w takiej samej formule to imo raczej nie, mozna alternatywe zrobic typu "Jaki to smak wina" gdzie siarka smakiem nie jest
- Ping pong bez zdania, bo to nie moja bajka
- W kalambury chetnie bym zagral jakby byly
- Z kostkami sie zgadzam z Wawa, tez ciezko to widze, ale sprobowac wymyslec inne zasady mozna

Czy ekstra dzien planszowkowy bylby w czwartek czy piatek od "rana" do ~18?

Co do przywozenia wlasnych gierek to my mamy:
- Bombe o ktorej Kicek pewnie napisze
- Carcassonne z paroma dodatkami (Hrabia, Krol i Rzeka; Karczmy i Katedry; Kupcy i Budowniczowie; Opactwa i Burmistrzowie)
- Carcassonne Mayflower
- Pan tu nie stal
+ do sierpnia cos nabedziemy, ale pewnie Zekow czy Rostkow nie zaskoczymy Wink

Raczej je przywieziemy nawet jakby mialy zostac w samochodzie. Ze swojej strony polecam ww dodatki do Karkazone ale tez nie pamietam kie byly w zeszlym roku.

Czy tworzymy Cards against Humanity Suchar Edyszyn? Wyszedl kiedys temat, ale szybko padlo. Mysle, ze mozna pare kart stworzyc i dokoptowac do oryginalu.
Wypadaloby uczcic nowa nazwe zlotu, moze konkurs na znajomosc starych gierek? Tak bez hardkoru Razz
Moze pilkarzyki stolowe? Jestem w stanie zoorganizowac, a pozniej oczywiscie (tyle) wygrac.
gacek
ILE?????????????
ILE?????????????

Zobacz profil autora 6183861
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 18:47 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

biorę miejsce na szpicy u niemcow
pojedynek w popoludnie
memelodia
flanki
rycerski
i na luzie kostki i jungle speed. bez zadnych turniejow

Tyle przegrać
Tyle przegrać

Zobacz profil autora
PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 6:54 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

mogę zrobić karty CCH SUCHAR Ed. ale pod warunkiem, że zbierze się przynajmniej 20 FAJNYCH haseł bo inaczej to mi się nie chce do tego zabierać Razz

360 mistrz

Zobacz profil autora Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 8:37 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Ja bym tak:
- w samo południe
- jaka to memelodia
- potwory
- śląskie flanki
- Ping pong możliwy
- kalambury
- inne przygłupie jak sie znajda
frik
Martwa latająca suka
Martwa latająca suka

Zobacz profil autora Wyślij email Odwiedź stronę autora 6200570
PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 8:47 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

W ping pąga zawody w sumie też chętnie ogarnę.

I do karkazo też.

Jeśli będą piłkarzingowe zawody to ja się totalnie piszę (w parach bym sugerował).

szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 9:44 : Odpowiedz z cytatem : Do góry : : :

Dopisałem turniej w Karkazona. Odbędzie się poza dniem planszówkowym.

Rycerski można ofkoz zrobić. Tylko ja nie wiem gdzie i w jakim stanie są kaski. Czy nadawałyby się do wykorzystania w tym roku? Czy może jeśli nawalamy się tymi gąbkami to bez kasków, a tylko w jakichś zamalowanych goglach?

Kostki tak sobie napisałem. Też mi się nie wydaje żeby dało się przeprowadzić uczciwą rywalizacjęSmile

Kalambury bez zapisów i bardziej na luzie. Wawa podeślę ci stare hasła jakie mam, coś tam powymyślamy trochę i będzie ok.

Ping Pong - kto chętny na poprowadzenie turnieju? Ja nie znam zasad:) Sprzęt ktoś jakiś ma w ogóle?Smile chyba dwa razy miał być w to turniej, ale zawsze czasu brakło lub chęci.

Co to jest ta Bomba? Tik Tak Bum?

Devilish - dobrze jest znać zasady potworów w Tokio, ale jakby co to tłumaczenie tego nie zajmie więcej niż 5minutek. Dzień planszówkowy zaczyna się w czwartek od jakiejś 15 i trwa do piątku ok 15. Turniej karkazona jest grany bez dodatków, żeby nie komplikować. Przywiózł byś stół do piłkarzyków?????

Napisz nowy temat : Odpowiedź do tematu :

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat